jazdy doszkalajace warszawa
Previous Next

Procedura uzyskania prawa jazdy.

 

KROK 1.

Przed rozpoczęciem kursu zadzwoń do nas i umów się na badania lekarskie:

Centrum - ul. Świętokrzyska 18, lokal 135 w środy

Bemowo - ul. Czumy 6a, I piętro w poniedziałki

Ursynow - Al. KEN 36, lI piętro okal 101 w czwartki 

BADANIA SĄ BEZPŁATNE

KROK 2.

Z orzeczeniem lekarskim, jednym kolorowym zdjęciem do prawa jazdy o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm i dokumentem tożsamości udaj się to Urzędu – Wydział Komunikacji, właściwy dla miejsca zamieszkania. Tam otrzymasz PKK (Profil Kandydata na Kierowce).

KROK 3.

Dostarcz nam numer PKK: smsem na numer 882 008 008, 882 812 882 lub 882 108 103, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście do biura: Centrum ul. Świętokrzyska 18, Bemowo ul. Czumy 6a lub Ursynów al. KEN 36.

KROK 4.

Rozpocznij zajęcia teoretyczne. Do wyboru są trzy rodzaje kursów (teoria weekendowa, teoria wieczorowa, teoria poranna). Na zajęciach otrzymasz od nas najnowsze materiały dydaktyczne 2024 - podręcznik oraz testy online a nawet dostęp do wykładów online..

KROK 5.

Rozpocznij zajęcia praktyczne. Po ukończonej części teoretycznej przychodzi czas na 30 godzin jazd (pierwsze terminy spotkań ustalasz z biurem, a każde kolejne z Instruktorem).

KROK 6.

Zdaj egzaminy wewnętrzne: teoretyczny oraz praktyczny.

KROK 7.

Zapisz się na egzaminy państwowe do WORD.

Powodzenia :)

 

Od 2015 roku istnieje możliwośc odbycia kursu na prawo jazdy bez chodzenia na wykłady (kursant samodzielnie przygotowyje się do egzaminu teoretycznego w WORD).

 

Back to top