COVID-19 INFORMACJE DLA NASZYCH KLIENTÓW 

 

SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY W OKRESIE PANDEMII

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem stosujemy wzmożone środki ostrożności w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym Pracownikom i Klientom jednocześnie zachowując pełną zdolność obsługi  

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników jest naszym głównym priorytetem dlatego przeorganizowaliśmy nasza pracę, wszystko po to żeby minimalizować zagrożenie 

Organizacja pracy biur 

 • Większość spraw załatwisz przez telefon: zapiszesz się na badania lekarskie, jazdy doszkalające, kurs prawa jazdy,  umożliwiamy szybki kontakt i załatwienie sprawy z wykorzystaniem: korespondencji email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznej 222353500, 882008008, 882812882.  
 • Ograniczyliśmy do minimum bezpośredni kontakt Pracowników biura z naszymi Instruktorami, Wykładowcami w miejsce tego wykorzystujemy kontakt telefoniczny i emailowy. 
 • Pracownikom zapewnia się stały dostęp do środków ochrony osobistej: maseczek / przyłbic, preparatów dezynfekujących, w tym umożliwiających dezynfekcję miejsca pracy i rąk, nasze biura są regularnie ozonowane.   
 • Przy otwieraniu lub odbieraniu pism kierowanych do naszego OSK, jak i przy sprawdzaniu dokumentów używamy środków ochrony osobistej, w tym rękawiczek.
 • Zwiększyliśmy fizyczne odległości między Pracownikami naszych biur ( jeden Pracownik na jedno pomieszczenie)  i zachowujemy bezpieczeństwo pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (zaleca się min. 1,5 metra odległości)  
  Kontakt osobisty Pracownika biura z Klientem dotyczy obecności na badaniach lekarskich
 • Osoby w dniu badania przed samym badaniem lekarskim wypełniają - ankietę o stanie zdrowia
 • Podczas wizyty muszą posiadać maseczki ochronne na usta i nos 
 • Udostępniamy płyny dezynfekujące i jest obowiązek korzystania z nich przed i po badaniu
 • Osoby zapisane na badania lekarskie są na dzień przed/ lub w dniu badania proszone o potwierdzenie obecności, a w przypadku wystąpienia niepokojących objawów mogą zrezygnować z planowanej wizyty, a my zapewnimy inny dogodny termin.  
 
Szkolenia teoretyczne
1. Szkolenia teoretyczne stacjonarne / wykłady wyłącznie w grupach o małej liczebności
 • Obecnie prowadzimy szkolenia w systemie: weekendowym, wieczorowym (do odwołania nie prowadzimy wykładów w systemie porannym w tym czasie nasze sale wykładowe są sprzątane/dezynfekowane/ /ozonowane) lub indywidualne ( Kursant - Wykładowca) 
 • Dostosowaliśmy liczbę uczestników szkoleń teoretycznych stacjonarnych do obowiązujących przepisów tj. przebywanie nie więcej niż 1 osoby na 1,5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników
 • Mierzymy temperaturę u uczestników szkoleń / Wykładowcy za ich zgodą  za pomocą bezdotykowego termometru.  
 • Osoby biorące udział w szkoleniu teoretycznym stacjonarnym zobowiązane są w trakcie trwania szkolenia do mycia rąk wodą z mydłem, dezynfekowania dłoni środkiem dezynfekującym, noszenia maseczek osłaniających nos i usta. 
 • Nasi Wykładowcy używają środków ochrony osobistej, w tym prowadzą wykłady w przyłbicy
 • Na wyposażeniu Sal Wykładowych są środki ochrony osobistej: żele antybakteryjne do rąk, płyn dezynfekujący do powierzchni blatów krzeseł konferencyjnych, maseczki jednorazowe, rękawiczki jednorazowe.  
Zapewniamy, że nasze Sale Wykładowe przed planowanym szkoleniem są ozonowane, a ich wyposażenie starannie dezynfekowane szczególnie zwracając uwagę na powierzchnie dotykowe jak klamki, włączniki świateł, biurka, krzesła blaty konferencyjne.
   
Uczestnicy szkoleń teoretycznych są wcześniej poinstruowane, że w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w dniu spotkania nie powinny na nie przychodzić, a my zapewnimy inny  dogodny termin. 
 
 
2. Szkolenia teoretyczne online
 • W dniu badania lekarskiego otrzymasz od nas: podręcznik, dostęp do wykładów online, dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych, dostęp do egzaminu teoretycznego -odwzorowanie egzaminu państwowego. 
 • Oczywiście zawsze można odstąpić od szkolenia online i  kontynuować kurs na standardowych warunkach.

 

Szkolenia praktyczne jazdy  
 • Ograniczyliśmy do minimum bezpośredni kontakt przy planowaniu terminów jazd, pocztą email, telefonicznie wysyłamy harmonogram jazd do akceptacji (kolejne terminy planuje Instruktor bezpośrednio na jazdach / lub biuro wysyła kolejne terminy do akceptacji osoby szkolonej)
 • Osoby szkolone zobowiązane są w trakcie trwania jazd do noszenia maseczek osłaniających nos i usta, dezynfekowania dłoni żelem antybakteryjnym przed rozpoczęciem jazd i po.
 • Nasi Instruktorzy używają środków ochrony osobistej, w tym prowadzą szkolenie w maseczkach osłaniających nos i usta lub przyłbicach. 
 • Na wyposażeniu pojazdów są środki ochrony osobistej: żel antybakteryjny do rąk, płyn dezynfekujący do wnętrza auta, maseczki jednorazowe, rękawiczki jednorazowe.
   

Zapewniamy, że nasze pojazdy szkoleniowe są ozonowane, a ich wyposażenie starannie dezynfekowane szczególnie zwracając uwagę na powierzchnie i urządzenia dotykowe.  

Posiadamy opracowaną procedurę postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia i skuteczne poinstruowanie Pracowników i naszych Klientów 

 

 

Back to top