COVID-19 INFORMACJE DLA NASZYCH KLIENTÓW 

 

SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY W OKRESIE PANDEMII

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem stosujemy wzmożone środki ostrożności w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym Pracownikom i Klientom, jednocześnie zachowując pełną zdolność obsługi.  

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników jest naszym głównym priorytetem dlatego przeorganizowaliśmy nasza pracę - wszystko po to żeby minimalizować zagrożenie. 

 

Organizacja pracy biur 

 • Większość spraw załatwisz przez telefon: zapiszesz się na badania lekarskie, jazdy doszkalające, kurs prawa jazdy, umożliwiamy szybki kontakt i załatwienie sprawy z wykorzystaniem: korespondencji email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub kontaktu telefonicznego pod numerami - 222353500, 882008008, 882812882, 882108103.
 • Ograniczyliśmy do minimum bezpośredni kontakt Pracowników biura z naszymi Instruktorami oraz Wykładowcami, a w miejsce tego wykorzystujemy kontakt telefoniczny i mailowy. 
 • Pracownikom zapewnia się stały dostęp do środków ochrony: maseczek, preparatów dezynfekujących (umożliwiających dezynfekcję miejsca pracy i rąk), nasze biura są również regularnie ozonowane.   
 • Przy otwieraniu lub odbieraniu pism kierowanych do naszego OSK, jak i przy sprawdzaniu dokumentów używamy środków ochrony, w tym rękawiczek.
 • Zwiększyliśmy fizyczne odległości między Pracownikami naszych biur (jeden Pracownik na jedno pomieszczenie) i zachowujemy bezpieczeństwo pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (zaleca się min. 1,5 metra odległości).

Kontakt osobisty Pracownika biura z Klientem dotyczy obecności na badaniach lekarskich.

 • Osoby w dniu badania (przed rozpoczęciem badania) wypełniają oświadczenie dotyczące stanu zdrowia.
 • Podczas wizyty wszyscy muszą posiadać maseczki ochronne na usta i nos.
 • Udostępniamy płyny dezynfekujące - obowiązek korzystania z nich przed i po badaniu.
 • Osoby zapisane na badania lekarskie są na dzień przed lub w dniu badania proszone o potwierdzenie obecności. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów można zrezygnować z planowanej wizyty, a my zapewnimy inny dogodny termin.  
 
 
Szkolenia teoretyczne
 
1. Szkolenia teoretyczne stacjonarne - wykłady wyłącznie w grupach o małej liczebności
 • Obecnie prowadzimy szkolenia w systemie: weekendowym, wieczorowym lub porannym, a także posiadamy kursy indywidualne (Kursant - Wykładowca).
 • Dostosowaliśmy liczbę uczestników szkoleń teoretycznych stacjonarnych do obowiązujących przepisów tj. przebywanie nie więcej niż 1 osoby na 1,5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników.
 • Osoby biorące udział w szkoleniu teoretycznym stacjonarnym zobowiązane są w trakcie trwania szkolenia do mycia rąk wodą z mydłem, dezynfekowania dłoni środkiem dezynfekującym, noszenia maseczek osłaniających nos i usta.
 • Nasi Wykładowcy używają środków ochrony, w tym prowadzą wykłady w maseczce ochronnej.
 • Na wyposażeniu Sal Wykładowych są środki ochrony: żele antybakteryjne do rąk, płyn dezynfekujący do powierzchni. blatów i krzeseł konferencyjnych, maseczki jednorazowe, rękawiczki jednorazowe.  
Zapewniamy, że nasze Sale Wykładowe przed planowanym szkoleniem są ozonowane, a ich wyposażenie starannie dezynfekowane szczególnie zwracając uwagę na powierzchnie dotykowe jak klamki, włączniki świateł, biurka, krzesła, blaty konferencyjne.
Uczestnicy szkoleń teoretycznych są wcześniej poinstruowani, że w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w dniu spotkania nie powinni na nie przychodzić, a my zapewnimy inny dogodny termin. 
 
2. Szkolenia teoretyczne online
 • W dniu badania lekarskiego otrzymasz od nas: podręcznik, dostęp do wykładów online, dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych, dostęp do egzaminu teoretycznego -odwzorowanie egzaminu państwowego. 
 • Oczywiście zawsze można odstąpić od szkolenia online i kontynuować kurs w standardowym trybie (stacjonarnym).

 

Szkolenia praktyczne - jazdy  
 • Ograniczyliśmy do minimum bezpośredni kontakt przy planowaniu terminów jazd - pocztą email lub telefonicznie wysyłamy harmonogram jazd do akceptacji (kolejne terminy planuje Instruktor bezpośrednio na jazdach lub biuro wysyła kolejne terminy do akceptacji osoby szkolonej).
 • Osoby szkolone zobowiązane są w trakcie trwania jazd do noszenia maseczek osłaniających nos i usta, dezynfekowania dłoni żelem antybakteryjnym przed rozpoczęciem jazd i po ich zakończeniu.
 • Nasi Instruktorzy używają środków ochrony, w tym prowadzą szkolenie w maseczkach osłaniających nos i usta, a także dezynfekują dłonie oraz części dotykane przez Kusarnta - skrzynia biegów, kierownica, itp.
 • Na wyposażeniu pojazdów są środki ochrony: żel antybakteryjny do rąk, płyn dezynfekujący do wnętrza auta, maseczki jednorazowe, rękawiczki jednorazowe.

Zapewniamy, że nasze pojazdy szkoleniowe są ozonowane, a ich wyposażenie starannie dezynfekowane szczególnie zwracając uwagę na powierzchnie i urządzenia dotykowe.  

Posiadamy opracowaną procedurę postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia i skuteczne poinstruowanie Pracowników i naszych Klientów.

 

Back to top